محل لوگو

نظرسنجی سایت

چگونه با وب‌سایت فرانفت آشنا شدید؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 304
  • بازدید دیروز : 687
  • بازدید کل : 525074

کتاب زمین شناسی نفت


کتاب زمین شناسی نفت

زمین شناسی نفت از منابع اصلی رشته های مهندسی نفت، مهندسی اکتشاف، زمین شناسی و… است. آموزش زمین شناسی نفت به گونه ای تالیف شده است تا منبع مناسبی برای دانشجویان و داوطلبان باشد. در هر درس مفاهیم به صورت کامل با مثال ها و نکات متعدد توضیح داده شده است. در قسمت اول آموزش، اصول اساسی و تعاریف مقدماتی زمین شناسی نفت به طریقی بیان شده که خوانندگان رشته های مختلف در ابتدا مفاهیم کلیدی را درک کنند، در ادامه تکنیک ها و مثال هایی از مطالعات انجام شده برای درک بهتر موضوع معرفی می شوند.

در قسمت اول آموزش، اصول اساسی و تعاریف مقدماتی زمین شناسی نفت به طریقی بیان شده که خوانندگان رشته های مختلف در ابتدا مفاهیم کلیدی را درک کنند، در ادامه تکنیک ها و مثال هایی از مطالعات انجام شده برای درک بهتر موضوع معرفی می شوند و همچنین به منظور یادگیری هرچه بیشتر و بهتر درس نامه ها در پایان هر درس، سوالات و پروژه های تخصصی مرتبط با درس نامه های طبقه بندی شده آورده شده است.
بدین ترتیب ضمن یادگیری و تثبیت مطالب آموزش داده شده برای دانش پژوهان عزیز، حل تمرین های مفهومی در پایان هر بخش نقش شگرفی در به خاطر سپاری درس نامه ها و آموزش در حافظه بلند مدت خواهد داشت. با توجه به آگاهی از این علم و نظر به پایه ای بودن زمین شناسی نفت و همچنین کاربرد بسیار تخصصی این علم در صنعت نفت به ویژه حفاری چاه های نفت وگاز،صیانت مخازن،بهره برداری ومطالعات میادین نفتی این کتاب می تواندبرای آشنایی علاقه مندان ودانش پژوهان حوزه مهندسی نفت بسیارمفید واقع شود.

  انتشار : ۳۰ مرداد ۱۴۰۱               تعداد بازدید : 1714

برچسب های مهم

فرا نفت اولین آموزشگاه مجازی صنعت نفت ایران

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما