محل لوگو

نظرسنجی سایت

چگونه با وب‌سایت فرانفت آشنا شدید؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 119
  • بازدید دیروز : 176
  • بازدید کل : 605002

کتاب مسائل حل شده در زمین آمار


کتاب مسائل حل شده در زمین آمار

عنوان:

مسائل حل شده در زمین آمار

نویسنده :

دنیل و همکاران وی …

مترجمین:

محمد حسین گندم گون،مهدی گندم گون

Title:

Solved Problems in Geostatistics

Oy Leuangthong, K. Daniel Khan, Clayton V. Deutsch

شرح کتاب:

این کتاب منحصر به فرد، زمین آمار Geostatistics را بصورت حرفه ای به شما یاد می دهد.زمین آمار یک ابزار پژوهشی و کاربردی در حوزه های زمین شناسی،جغرافیا،محیط زیست،معدن،منابع طبیعی و کشاورزی و…می باشد.

کتاب فوق یک مجموعه ای کامل و ارزشمند و سازمان‌یافته از مسایل عملی مرتبط با زمین آمار Geostatistics است که به خواننده اجازه می‌دهد تکنیک‌های آماری را برای مدل‌سازی داده‌های زمین‌شناسی در علوم زمین‌شناسی به کار گیرد و تا سطح حرفه ای آن را بیاموزد.

کتاب فوق از مباحث پایه ای آمار شروع می شود و تا مباحث پیشرفته زمین آماری پیش می رود.و بعد به تمامی مباحث مرتبط به درون یابی می پردازد.تمام توابع کاربردی و کارهای عملی مرتبط با توابع را به شما در قالب مثال های کاربردی آموزش می دهد.

آموزش کاربردی زمین آمار

در این کتاب ایتدا در هر بخش مفاهیم اصلی را ارایه می‌دهد وسپس، پیش‌زمینه و فرضیات به طور خلاصه بیان می‌شوند و پایه‌ای جامع را برای شروع کار بر روی مساله فراهم می‌کنند. یک برنامه راه‌حل، مراحل و ملاحظاتی را نشان می‌دهد که باید هنگام کار با تمرین انجام شود، و راه‌حل به خواننده اجازه می‌دهد تا کار آن‌ها را بررسی کند. در نهایت، بخش نظرات اصول اساسی و جنبه‌های قابل‌توجه این مشکل را برجسته می‌کند.

این کتاب پر است از داده های تمرینی و تازه وب سایتی بصورت انلاین برای این کتاب طراحی شده که شما می توانید از آن داده های استفاده کرده تا مباحث زمین آماری Geostatistics را بهتر یاد بگیرید.

مبلغ قابل پرداخت 50,000 تومان

افزودن به سبد خرید
  انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۹               تعداد بازدید : 1814

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

فرا نفت اولین آموزشگاه مجازی صنعت نفت ایران

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما